Reklama w internecie

Recyclix

Recyclix

Dla Użytkowników z Wkładem:
Kupujemy odpady przykładowo 20 Euro = 100KG odpadów. Po przetworzeniu które trwa 35dni na granulat otrzymujemy dwie możliwości. Albo sprzedać wszystko za 75% wartości lub powtórzyć cykl i otrzymać 100KG odpadów i 2,80 Euro na czysto (w przypadku cyklu ze 100KG odpadów.

Dla Użytkowników Darmowych:

Na start dostajemy bonus 20 Euro jeśli chcemy dojść do minimum wypłaty musimy przejść 6-8 Pełnych Cykli x 35dni każdy przy założeniu że wybieramy opcję gdzie po cyklu dostajemy i śmieci i kasę bez sprzedaży wszystkiego.

Minimum do Wypłaty 20 Euro.

ROI: Zależne od tego czy przedłużamy cykle wtedy kiedy się kończą bez przerw większych a także od tego czy wykupiliśmy "maszyny". Podstawowa liczba z którą wszyscy zaczynają to: 12%/Miesiąc
Czas poświęcony Programowi:

Przez te 5 tygodni wystarczy że wejdziemy dwa razy na kilka min aby zadecydować co robimy z rozdrobnionką i potem z granulatem gdyż cykl przetwórczy to odpady>rozdrobnionka>granulat polecam sobie zapisać w kalendarzu kiedy sie kończy faza cyklu.

Zarobek za Poleconych:

Dostajemy 10% od każdej wpłaty poleconego. Jest tutaj też system Polecony twojego Poleconego jest też także twoim poleconym dostajemy odpowiednio 3% (2 Poziom), 2% (3 Poziom), 1% (4 Poziom)

Ile Płacimy Prowizji za Wpłatę i Wypłatę?

W zasadzie nic jeśli używamy płacimy Bitcoinem. Warto też zaznaczyć że wypłaty tą metodą są tego samego dnia albo następnego.

Podsumowanie:

Program Istnieje od: ~23 Maj 2015r
Siedziba Firmy: Polska

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do programu uznałem że to kolejne oszustwo. Na początku program miał problemy techniczne i z tłumaczeniem. Jestem już bodajże od sierpnia/września i jestem zadowolony. Firma zarabia na recyklingu konkretniej odzyskują plastik przerabiając go na granulat i sprzedając różnym nabywcom. Z tego co mi się udało dowiedzieć 12% jest możliwe do uzyskania w branży recyklingu. Na początku bardzo było mało materiałów. Teraz jest ich więcej wrzucam je poniżej.

LINK REJESTRACYJNY

Gwarantuję 50% Reffbacku** od Wpłaty

Wsparcie informacyjne i info o aktualnościach z Programu

Kontakt GG 17946057 E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*% Zwrotu wkładu na miesiąc

**% Reffback to prowizja za Poleconego

 

Materiały Dodatkowe:

Moja Wypłata na Paypal

Całkowita Suma moich Wypłat z Programu

Screeny Dokumentów Które Firma Udostępniła:

Screnshoot 1   Screnshoot 2

Screnshoot 3   Screnshoot 4

Screnshoot 5   Screnshoot 6

Screnshoot 7   Screnshoot 8

Screnshoot 9   Screnshoot 10

Screnshoot 11   Screnshoot 12

Screnshoot 13   Screnshoot 14

Screnshoot 15   Screnshoot 16

Screnshoot 17   Screnshoot 18

Screnshoot 19   Screnshoot 20

Screnshoot 21   Screnshoot 22

Screnshoot 23   Screnshoot 24

Materiały Wideo:

Official Video

Technik Expo 2015 Dortmund

Official Video 2